22 Ekim 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesintisi Yapıldı!

14 ay olmadan 15 bin liranın üzerinde harcama yapan ve ödemelerini aksatmayan (ve istisnasız tüm alışverişlerimi bu kart ile yapan) biri olduğum halde 75 TL kart ücreti kesildi. Bankayı aradım, 50 TL bonus verelim dediler istemedim. Bu kadar saygın bir bankanın bu tip küçük hesaplara girmesi can sıkıcı. Bedelin tarafıma iade edilmemesi halinde hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.
Ayrıca, bu bankadan da iyice soğudum, iade olmaması halinde başka bankadan kart isteyeceğim.

Ömer 57 Okunma

Cevaplar

  • Ömer22 Ekim 2015

    Bu siteye yazdıktan sonra şikayetimle ilgilenildi ve bir seferlik yıllık kart ücretini iade ettiler. 2016 Ekim'i gelince kart ücreti alacaklarını söylediler. Ama ben çoktan soğudum bankadan. Taksitler bitince kartı iptal ettireceğim.

  • Ömer22 Ekim 2015

    Çok sevdiğim memnun olduğum bir banka idi. Artık başka bir kart kullanacağım. Çağrı merkezinin tavrı ve rüşvet teklif edercesine 50 TL bonus verme girişimi benim canımı ziyadesi ile sıkmıştır. Bu kafa ile çok müşteri kaybedilir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Ömer Faruk B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön