28 Ağustos 2013 #1979643

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedelinin İadesini İstiyorum!

Bugün az önce Garanti Bankası internet şubesine girdim. Eksreme yıllık üyelik bedeli adı altında
59 TL yansımış. Haksız yere alınan yıllık üyelik bedeli adı altında 59 TL itiraz ediyorum geri iadesini istiyorum.


3 Yıldan beri müşterinizim sürekli sizin kartınızı kullanıyorum 59 TL geri iade edilmesini istiyorum.


Geri iade edilmediği takdirde alışveriş yapmayacağım sadece taksitler bitene kadar kartımı açık tutup kartımı iptal ettireceğim. Garanti Bankası benden haksız yere aldığın 59 TL lütfen geri iade et kaybeden sen olursan her ay düzenli olarak ödeyen müşterini kaybetmek istiyorsan 59 TL'yi iade et. Garanti Bankası senden şikayetçiyim!

Birol 159 Okunma

Cevaplar

 • Birol06 Eylül 2013

  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır diyorsunuz hani nerde? 1 Haftadan beri bekliyorum.

 • Birol06 Eylül 2013

  1 Haftadan beri bekliyorum yıllık üyelik bedeli adı altında alınan 59 geri iade edilmedi değerlendirilmeye alınmıştır diyorsunuz hiç bilgi verilmedi. Limitimi yükseltiyorsunuz bundan sonra benim alışveriş yapacağımı sanıyorsunuz. Limitimin yükseltilmesini istemiyorum. Garanti Bankası benden aldığın 59 TL geri iade etmeni istiyorum. Tüketci Hakem Heyetine Başvuracağım.

 • Birol02 Eylül 2013

  Her ay garanti bonus kartımla 500 - 600 civarı alışveriş yapıyorum birde bunun üstüne yıllık üyelik ücreti adı altında 59 TL alıyorlar.

 • Birol02 Eylül 2013

  Şikayetiniz değerlendirilecektir dendi hani nerde? 1 haftadan beri Garanti Bankasından ses yok. Yıllık üyelik ücreti adı altında alınan haksız yere 59 TL geri iade edilmedi.Bende bundan sonra kesinlikle tek bir kuruşluk bile alışveriş yapmayacağım. Taksitler olmasa çoktan kartlarımı iptal ettirmiştim.

 • Birol28 Ağustos 2013

  Haksız yere üyelik bedeli adı altında aldığınız 59 TL tamamını geri istiyorum. Kartımı sadece ve sadece taksitler bitene kadar açık bırakacağım kartımı iptal ettireceğim. Geçen yılda almıştınız sadece 20 TL geri iade etmiştiniz...

 • Birol28 Ağustos 2013

  Evet bugün arandım aradığınız saatte müsait değildim çünkü eksre ödüyordum...

 • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimiz Sn. Birol E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön