12 Şubat 2014 #2290748

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedelimin İadesini Talep Ediyorum!

Yaklaşık 2 yıldır Garanti Bankası müşterisiyim. Bankanıza ödemesi halen devam eden taşıt kredisi borcum ve aktif olarak kullandığım BJK Bonus Kredi Kartım mevcut. 12.02.2014 tarihi itibariyle tarafıma gönderilen Kredi Kartı hesap ekstresine "Yıllık Üyelik Bedeli" adı altında 69 TL bir borç yansıtılmış olup, konu ile ilgili Müşteri Hizmetleri hattınızı aradığımda bu borcun sadece 40 TL'lik bir kısmının borçtan düşülebileceği belirtildi.


Söz konusu 69 TL "Yıllık Üyelik Bedeli"nin tamamının iptali hakkında gereğinin yapılmasını rica ediyor, aksi durumda kartımı kullanıma kapatarak konu ile ilgili her türlü yasal hakkımı kullanacağımı ihtaren bildiriyorum.

İlker 77 Okunma

Cevaplar

  • İlker17 Şubat 2014

    1 yıl kartı kapatmama şartı ile 50 TL bonus teklif ettiler. Kabul ettim. Müşteri temsilcinize de belirttiğim üzere 'YILLIK KART BEDELİ' olarak en başta 15-20 TL gibi makul ücretler alsanız çoğu kimse bu kadar tepki göstermez. 69 TL yıllık kart ücreti nedir yahu!! İnsanları boşu boşuna uğraştırıyorsunuz!!

  • İlker13 Şubat 2014

    Şikayetimin üzerinden yaklaşık 24 saat geçmesine rağmen herhangi bir yetkili tarafından aranmadım. Söz konusu kredi kartımı aktif olarak kullanmama rağmen az önce müşteri hizmetlerinizi aradım ve kartımı kullanıma kapattım. Bankanıza inanarak ve güvenerek aldığım taşıt kredisi borcum da biter bitmez bankanız ile olan tüm ilişkimi keseceğim. Müşteriyi memnun eden bankacılık öyle reklamlarınızdaki gibi olmuyor maalesef. Bilgilerinize..

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz İlker Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön