05 Şubat 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Sorunu!

Garanti Bankası uzun yıllar müşterisi olduğum ve aktif kartımı kullandığım halde bilgim olmadan yıllık üyelik bedeli kesintisi yapmıştır. Ben kartlara taahhüt verdiğim takdirde kullandığım ve aktif olarak kartım harcama yaptığı halde benim gibi bir müşteriye bu yapılmıştır. Bunu format gereği hareket olarak algılamayıp bu yanlışın derhal düzeltilmesini rica etmekteyim ve üyelik bedelimin tarafıma iadesini istemekteyim.


Kartın geriye dönük ne kadar geçmişi varsa tamamının incelenmesini ve nasıl bir müşteriye ayıp edildiğinin görülmesini istiyorum. Düzeltilmediği takdirde aidat tutarını ödemek koşulu ile süreci mahkemeye taşıyacağım ve bütün Garanti Bankası ile olan ilişiğimi keseceğimi beyan ederim.

Murat 233 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Şubat 2015

    Sorunum çözülmedi.Yanlış bankayla çalışmışım yıllarca.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Murat M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön