19 Ekim 2016
Yorum Yap
#6723928

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Kesintisi

16 yıldır aktif olarak kullanmakta olduğum kredi kartımdan kesilen 107 TL yıllık üyelik bedelinin tarafıma geri ödenmesi talebimdir. Aktif olarak 5 ayrı hesabım var. Ayrıca 5 otomatik ödeme talimatım, her ay düzenli 1 adet EFT talimatım olmasına ve 16 yıldır hiç aksatmadan düzenli ödemelerime rağmen 107 TL kart aidat ücreti ne demek oluyor? Her yıl yaşanan bu sorunun en kısa sürede düzeltilmesini istiyorum. Aksi takdirde kullanmakta olduğum kartımı ve tüm banka hesaplarımın tamamını kapatacağım.

Serdar 160 Okunma

Cevaplar

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Şikayetimin ardından yarım gün sonra banka şubesi müşteri temsilcim tarafından arandım ve kendilerine de sözlü olarak şikayetimi dile getirdim. Sorunumun giderildiği ve üyelik kart aidatı bedelinin kredi kartıma geri yüklendiği konusunda bilgi verildi. Hemen ardından İstanbul genel merkezinden müşteri temsilcisi beni arayarak sorunumun giderilip giderilmediği konusunda bilgi istendi. Bu kadar kısa sürede sonuç aldığım için bilakis memnun olduğumu ifade etmek isterim. Az evvel banka hesaplarımı kontrol ettim ve sorunumun giderildiğini bizzat teyit ettim. Müşteri temsilcim sayın Didem kalaç hanımefendiye teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler