06 Nisan 2016

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli İade Edilsin

Garanti Bankası maaş müşterisi iken tarafıma yıllık kullanım ücreti alınmayacağı belirtilerek Bonus kart verilmiştir. Ayrıca bireysel emeklilik ödemelerim bu karttan tahsil edilmektedir. Daha sonra bankadan arayarak Bonus karta zaten yıllık üyelik bedeli ödemediğim belirtilerek sadece farkını ödemek koşuluyla tarafıma AMEX kart verilmiştir. AMEX kartın yıllık kullanım ücretini düzenli olarak ödemekteyim. Ancak Bonus kart için 75 TL yıllık üyelik bedeli kesildi ve bunu da ödedim. Bankaya başvurarak 75 TL'nin iadesini talep ettim ancak olumsuz yanıt aldım. Bu bedelin iadesini talep ediyorum.

Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Uğur12 Nisan 2016

    Garanti Bankası yıllık üyelik bedelinde çifte standart uygulamaktadır. Kimi müşterilerine üyelik bedelini iade etmekte, kimisine iade yerine Bonus teklif etmekte, benim de aralarında bulunduğum bir kısım müşterisine ise hiçbir şekilde olumlu yaklaşım göstermemektedir. Bu durum hakkaniyetle bağdaşmamaktadır. Mümkün olan en kısa sürede içinde bankada bulunan hesabımı, bireysel emekliliğimi ve kredi kartlarımı iptal ettireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Uğur I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön