15 Ekim 2014
Yorum Yap
#2750528

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Almayacağız Dedikleri Halde Üyelik Bedelini Aldılar

17 eylül 2013 te tayinimin yapıldığı kuruma geçtim. Kurumun sizinle anlaşması olduğu için sizinle muhatap olmak zorunda kaldık. Haberim olmadan kredi kartı açıldı ve ben haberim olmadığı için kabul etmedim kurye ile geri gönderdim.


2. Sefer aradılar (Genel Müdürlükten) hiçbir şekilde ücret yansıtılmayacak ve size bonus vereceğiz dediler kabul ettim. Yeni bir kart gönderdiler (şubat 2014). Ben bu kartı kullanmaya başladım. Haziran da kurumun garanti bankasıyla sözleşmesi bitti ve bu ay 69 tl yıllık aidat bedeli yansıttılar. Kartın iptal talebinde bulundum. Şimdi gidip borcu ödüyorum ve eşimin de kartını kapatıyorum. Bundan sonra işim olmaz böyle bir firmayla.

Mustafa 220 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Ekim 2014

    Ne illet bir banka ya... Hâlâ arıyorlar yok bonus verelim iptal etmeyin gibi gibi. Bir de genel müdürlükteki akıl veren temsilcileri yok mu onlar ayrı bir dert. Görüşmeler kayıt altına alınıyor diyor. Tarih veriyorum bu tarihe bakın bakamıyoruz diyorlar. Yani tam bir üçkağıt. Şu an tamamiyle iptal oldu sanırsam. Herkese önerimdir bu illet bankadan kurtulun. Yıl 2014 masrafsız bankacılık varken bunlar hâlâ yıllık kart ücreti geçiriyorlar.

  • Mustafa16 Ekim 2014

    An itibariyle 3 kartı da iptal ettim. Neymiş bir daha garanti bankasına dönersem kart limitim eskisi gibi olmayacakmış. Ben de dönmek için iptal ediyorum sanki.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimiz Mustafa Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler