31 Ocak 2014 #2267129

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor

Garanti Bankası'ndan bonus kredi kartı edindim. Bu ay ki ekstreme yine herkesin şikayetçi olduğu 69 TL tutarında bir yıllık üyelik aidatı yansıtılmış. Üstelik ben bu bankanın çalıştığım kurum aracılığıyla maaş müşterisiyim.


Garanti Bankası İkitelli Şubesinin Müşteri hizmetlerini aradığımda bana klasik kurumunuzun bir protokolü yoksa bu paranın iadesinin sağlanamayacağı bilgisi verildi. Yıllardır şikayetlere konu olan kredi kartı aidatı adı altında kesilen bu paranın iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hem kredi kartımı iptal edeceğim hem de temsilcisi olduğum kurumunda bankadan çekilerek başka bir bankaya geçmesini sağlayacağımı bildirmek isterim.

Uğur 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Uğur Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön