08 Nisan 2013 #1729786

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Garanti Bankası geçen yıl kart aidatı kesip tekrar geri ödemesini yaptı ama bu sene 59 tl kart aidatı kesip geri ödemesini yapmadı ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen (arama zamanı 2 defa 06.04.2013- saat 22:51 2 dk 39 sn görüşme) bir uzlaşmaya varamadık.aksine bana kartımı kapatmak isterseniz kapatalım diyorlar ama 59 tl kart aidatını ödemeden kartı kapatmak istiyorlar.


Ben bu güne kadar faturalarımı bile garantiden otomatik olarak ödüyorum ama bana bir müşteriye böyle davranmanız yanlış ki, Eğer benden kart bedeli adı altında kesilen 59 tl geri ödenmezse kartımı iptal edeceğim ve yasal olarak hemde BDDK ya şikayette bulunacağım. vede ben TC vatandaşı olarak adalete güveniyorum.

Yaşar 50 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar12 Nisan 2013

    bankanızla görüşmelerim sonucunca kart aidatı adı altında alınan 59 tl tarafıma iade edilmemiştir ve bana 50 tl bonus olarak vereceklerini ancak 1 yıl teahhüt istenmiştir. 12 ay kart kapatamam yani. garanti bankasına yardımlarından dolayı teşekkür ederim saygılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön