09 Mart 2016

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Yaklaşık 10 yıldır Garanti Bankası kredi kartı" kullanmaktayım, ama hala benden bugün itibariyle 82,5 TL üyelik bedeli adı altında para kesiyor. Garanti Bankası'nın bu uygulaması müşterileri kaybetmekten başka bir işe yaramıyor. Üstelik "garanti emeklilik" üyesiyim ve 2010 yılından beri otomatik ödeme olarak kredi kartımdan ödeniyor. Hiçbir zaman borcumu geciktirmedim, banka ile bunun dışında hiçbir problemim olmadı ama sırf bu yüzden "Garanti Bankası" ile tüm iletişimimi kesmek istiyorum. Bana bugün telefonda müşteri temsilcisi 82,5 TL'nin karşılığı olarak 55 TL Bonus teklif ediyor, bu nasıl bir zihniyet üstelik bunun karşılığında (1) bir yıl kredi kartını kullanmam gerekiyormuş! Ben zaten 10 yıldır kullanıyorum hanımefendi!. "lütfen" kesilen bu paranın hesabıma iadesini istiyorum.

Erdal 125 Okunma

Cevaplar

  • Erdal12 Mart 2016

    Sadece Gülüyorum size "garanti bankası". Bana 55 TL Bonus teklif ettiler kabul etmedim, çünkü seneye daha fazlasını kesecek biliyorum. Kredi kartımı ve hesaplarımı kapattırdım, çok Şükür bir daha Garanti Bankası ile çalışmayı nasip etmesin Allah.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Erdal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön