01 Şubat 2014 #2270725

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Aldı

Babamın ek kartını kullanıyorum. Hem ona hem de bana ayrı ayrı üyelik bedeli çıkarmışlar. İki kartı da ben ödüyorum ayda en az 1000 TL yatırdığım banka kesilen bedelin yasak olduğu haberlerde,gazetelerde defalarca söylenmiş olmasına rağmen iki karttan da para kesmiş.Herkesin teker teker mahkemeye vermesi mi lazım anlamıyorum ki.Aradım birşey yapamayız dediler dalga geçer gibi. Sırf o paraları kestikleri için bu ay sonu kartları iptal ettireceğim. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Orhan 53 Okunma

Cevaplar

  • Orhan04 Şubat 2014

    Sorunum çözüme kavuşturulmadı,aramışlar fakat kursta olduğum için görmedim yani ne görüştük ne de sorunum çözüme ulaştı.Bana ulaşılmadı.Gelecek ay iki kredi kartımı da iptal edeceğim.

  • Orhan04 Şubat 2014

    Ulaşıldı yazıyor ama ulaşılmadı.Aramışsınız sonradan gördüm ve bir daha dönmediniz,sorunum çözüme kavuşmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Orhan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön