18 Ağustos 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli 86 TL

Yıllardır Garanti Bankası Bonus Card kullanıcısıyım.


Bu yıl temmuz ayında ekstremde 86 TL yıllık üyelik ücreti gördüm. Bu meblağ ile ilgili müşteri hizmetlerini aradım ve ödemek istemediğimi belirttim.


Ancak bunun mümkün olmadığı söylendi, bana alternatif başka kartlar önerildi ama ben kabul etmedim.
Yıllardır ödemelerimi aksatmadan yapıyorum ve problemsiz bir müşteriyim. Diğer banka kartlarını da kullanıyorum ve bu tip ücretler için aradığımda bana çözüm sunuyorlar en azından, şu kadar alışveriş ya da şu kadar ay kartınızı kapatmayacaksanız ücreti iade ediyoruz ya da puan olarak geri yükleme gibi. Ancak garanti müşteri hizmetlerinin sadece başka kartımızı var onu verelim önerisi yetersiz.

Gökhan 76 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan18 Ağustos 2015

    Evet Garanti Bankası daha önce telefonda söylenilen "üyelik ücreti olmayan farklı kartlarımız var" konulu bir e-posta göndererek müşteri memnuniyeti sağladığını düşünüyor. Kesinlikle memnun değilim, bana başka alternatif vs. Sunmuyor. Yıllardır kullandığım Garanti Bonus Kart a veda etme zamanı yaklaştı galiba.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Gökhan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön