11 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli!

Bankanın müşteri hizmetleri yetkilisine kredi kartı ekstresinde 75 TL "yıllık üyelik bedeli" kesintisi olduğunu ve bunun iade edilmesi gerektiğini belirttiğimde, bankanın politikası gereği iade yapmadığını, yerine 20 TL bonus verildiğini bildirdi. Bu can sıkıcı durum yetmiyormuş gibi birde burada aynı şikayet konusunda faklı tutar iade tekliflerini görüyorum.


Garanti Bankası'nın eski ve iyi bir müşterisi olarak yıllık üyelik bedeli altında alınan paranın iadesini ve müşterilerine farklı iade teklifinin gerekçesini bildirilmesini rica ediyorum.

Şahin 146 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Şahin T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön