05 Şubat 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli!

Bonus Gold kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli adı altında tahsil edilen 86 TL'nin tarafıma geri ödenmesi için banka ile görüşmüş olup 1 yıl kapatmama sözüme karşı 20 TL bonus yüklenebileceği bilgisi verilmiş olup 86 TL'nin iadesini talep etmekteyim. Aksi takdirde kredi ve banka kartlarımın kapatılmasını önemle rica ederim.

Burkay 213 Okunma

Cevaplar

  • Burkay05 Şubat 2015

    Banka tarafından yapılan geri dönüşte iadenin yapılamayacağı kartın borcu olmadığı için kapattığım takdirde iadenin yapılabileceği bilgisini vermişlerdir sonuç olarak kredi kartımı kapattım flexi ile başlayıp bonus ardından bonus gold ile devam eden 5 yıllık kredi kartı macerasıda bu vesile ile son bulmuştur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Burkay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön