12 Şubat 2016

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Aidatı Kesti

Her sene olduğu gibi yıllık aidat ücreti yatıran banka yine 95 TL ücret yıllık aidat ücreti yansıtmış olup iadesini 45 TL olarak kabul edebileceğini karşılığında 1 yıl kartımı açık tutmam gerektiğini söylüyor. Lütfettiler başka bankaların almadığı aidatı vermez zorunda olmadığım için tüketici hizmetlerine başvurup kartımı iptal edeceğim, bakalım nereye kadar gidecek.

Berrin 88 Okunma

Cevaplar

  • Berrin12 Şubat 2016

    Hem maas hem otomatik ödeme talimatları bankanızda olan 20 yıllık musterisini 95 TL için kaybetmeyi goze alan garanti bankasını tebrik ediyorum!

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Berrin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön