16 Kasım 2015

Garanti Bankası Yıllık Kullanım Bedeli

Garanti Bankası her 6 ayda bir Yıllık Kullanım Bedeli olarak biz müşterilerinden belli bir miktar para kesmekte. Bu ayda ekstremi kontrol ettiğimde 75 TL Yıllık Kullanım Aidatı kestiğini gördüm. Garanti Bankası ile birlikte başka iki bankanın kredi kartını da kullanıyorum ama diğer iki banka bunun gibi saçma ücretler talep etmiyor müşterilerinden. Eğer bu saçma ücretleri almaya devam ederse taksitlerim bittiği anda kartımı kırıp atacağım. Buradan kendilerine bildiriyorum.

Muhammed 55 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed17 Kasım 2015

    Bana geri dönüş yapıldı ama mağduriyetim giderilmedi. Böylece kaybeden Garanti Bankası oldu. Taksitlerim bittikten sonra Kartımı kırıp sobaya atacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Muhammed Emin S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön