29 Ağustos 2013 #1982259

Garanti Bankası Yıllık Kredi Kartı Ücretini Bonus Olarak İade Ediyor!

Garanti Bankası'nın yıllık kart ücretini iadesi için mail attım. Olumsuz olduğu yönünde maille döndüler. Keyfi olarak hareket ettikleri her halinden belli olan banka, bazı müşterilerine bu ücreti iade ederken bazılarına bonus yüklemesi yapmaktadır. Bunu da çevrede ilgili bankanın kredi kartını kullanan birçok kişiden duymak mümkündür.


Genel müdürlüklerine faks gönderdim onun içinde herhangi bir dönüş yapmadılar. Kurumsallıktan, müşteri memnuniyetinden bahseden bankanın bu söylemlerini uygulamaya geçirmedikleri bana yardımcı olmadıklarından bellidir.

Emrah 34 Okunma

Cevaplar

  • Emrah30 Ağustos 2013

    Banka yetkilisi aradı ve gerekli gereksiz bir sürü detaydan bahsederek bonus yüklemeyi teklif etti. Fakat benden kesilen 79 TL iken 1 ay içinde harcama zorunluluğu ile 60 TL bonus yükleyebileceklerini belirtmiştir.Bu teklifi kabul etmedim. Zira başka müşterilerine bu ücretin iade edildiğini veya tamamı kadar bonus yüklemesi yapıldığını çok iyi biliyorum. Ayrıca yüklenen bonus karşılığında da 1 yıl kartı kapatamama zorunluluğunun olduğunu belirtmiştir. Zaten böyle bi niyetim yok fakat bu durum alınan bu ücretin keyfiliğini ve müşteriye göre hareket edildiğini ortaya birkez daha koymaktadır. Çağrı merkezi ile yapılan görüşmeler,haklı müşteri hattı ile yapılan görüşmeler, genel müdürlüğe gönderilen fakslar ile problem çözülemediği için her ne kadar hakem heyeti falan uğraşmak istemesem de tüketici hakem heyeti sanırım bu problemi çözecektir. Her fırsatta müşteri memnuniyetinden bahseden bankanın müsteriye karşı davranışı,müşteri memnuniyetsiliği ve süreci kendi lehine yönetmesi ayrıca üstünde durulması gereken bir noktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Emrah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön