23 Ocak 2014 #2251699

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Kesti

2010 yılında maaş hesabı olarak açtırmış olduğum mevduat hesabıma bağlı "PARACARD" ı 2013 temmuz ayına kadar hiç hesap işletim ücreti alınmamıştı. Şirketten ayrıldığım tarih 2011 yılıdır. Daha sonra da hesap işletim ücreti ödemedim ta ki 2013 temmuz ayına kadar. Bankaların genel tüzüğü yada Garanti Bankası'nın kendi tüzüğü ücret alınır şeklinde olabilir.


Maaş hesabı olduğu zaman almıyorlar, herhangi doğalgaz, telefon vb. faturasının otomatik ödeme verildiği taktirde alınmayacağını söylüyorlar da neden maaş hesabının iptal edildiği tarihi bildirmeden pat diye hesapta hareket olunca kart ücretini alıyorlar? Siz müşteriyi bilgilendirmeden müşteriyi mağdur duruma düşürmemelisiniz.

Hakan 59 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Ocak 2014

    Durumla ilgili olarak. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen, müşteri hizmetlerindeki personelin sadece " Yetkili arkadaşlar size dönüş yapacak" şeklinde bir cevap vererek bir tek yetkili personelin dahi durumla ilgili geri dönüş yapmaması müşteriye verdikleri önemi ortaya koymaktadır. Küçük yada büyük her ne olursa olsun, sonuç itibariyle bir müşteri olarak bilgi alma ve yardım talebime bir cevap verilmemiştir.Haklı olarak hukuki işlemlere başvurduğumda kendilerinin ancak hukuki işlemler için geri dönüş yaptıklarını gördüğümdeyse Garanti Bankasının küçücük bir olayda bile ne kadar basit düşündüğünü görmekteyim.

  • Hakan26 Ocak 2014

    Yaklasık 4 yıllık müşterisi olmama rağmen Garanti Bankası'nın çözüm sürecinde müşteriyi kazanmak yerine müşteriyi daha fazla ne kadar zarar verebilirim felsefesiyle yaklaşmaktadır. Müşteriyi bilgilendirme yapmadan, müşteri hesabından para kesintisi yaparak küçük düşüncelerle kar yapma amacı güttüğünü düşünmekteyim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Hakan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön