26 Şubat 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Alıyor

Yaklaşık olarak 4 yıldır Garanti Bankası'nı kullanıyorum ve Garanti Bankası'ndan bugüne kadar 3 adet kredi kullandım. 2 kredimi ödedim ve geriye kalan birini halen ödüyorum. Bugüne kadar müşteri olarak tüm sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirdim. Diğer banka kredi kartlarında kart ücreti alınmazken benden Aralık 2014'de Garanti Bankası kart ücreti almıştır.


Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradım. Bana kart ücretini 50 TL bonus şeklinde ödeyeceklerini bildirdiler. Ben de kabul etmedim ve kredi kartımın kapatılmasını talep ettim ve kapattırdım. Garanti Bankası'nın tarafımdan tahsil etmiş olduğu kart ücretinin iade edilerek mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yasin 228 Okunma

Cevaplar

  • Yasin26 Şubat 2015

    o yediğiniz paraları helal etmiyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Yasin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön