12 Şubat 2014 #2286757

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

10 senedir Garanti Bankası müşterisiyim. Kredi kartımdan kesilen 69 tl yıllık kart ücretinin iptalini rica ettim fakat iptal yerine 40 tl bonus yükleyebilecekleri bilgisini verdiler. Bende kartı iptal edip ücretin iadesini istedim fakat böyle bir uygulamaları olmadığını belirttiler.


Çoğu banka artık bu ücreti almıyor fakat Garanti Bankası resmen aradaki 29 tl'nin peşine düşmüş durumda. Kötü bir şey gösterip (69 tl) güya yardımcı oluyor havasında daha iyisine ikna etmeye çalışıyorlar (40 tl bonus) fakat bildiğim kadarıyla bu süreç yasal değil ve alınan bu bedelin iadesi konusunda yardımınızı rica ediyorum.

Dilara 77 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Dilara Y.Y tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön