16 Nisan 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Aldı.

Mart ayı ekstrem de ki 69 TL kart aidatı kesintisinin iadesini talep ediyorum. Garanti Bankası'nı arayarak durumu izah ettiğimde; müşteri temsilciniz mümkün olmadığını, Tüketici hakları mahkemesine gidebileceğimi söyledi.

Oysaki 6 Aralık salı tarihli ve 28134 sayılı resmi gazetede yayınlanan bildiriye göre; Tüketici mahkemeleri tarafından verilen karar ile aidatların haksız şart niteliğinde olup sebepsiz zenginleşme olduğunun sabitlendiği, bu konuda Yargıtay 13.Hukuk Dairesinde verilen kararla söz konusu yıllık kart aidatının 10 yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceği kesinleşmiştir. Bu kararla kartıma 69 TL /2069 TL'nin kesinlikle iadesini talep ediyorum.

Çiğdem 416 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem20 Nisan 2014

    Hiçbir geri dönüş olmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimiz Çiğdem Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön