21 Mart 2016

Garanti Bankası Yıllık Kart Kullanım Bedeli Kesilmiş!

Kredi kartımdan yasal olmadığı halde 82 TL kart kullanım bedeli kesilmiş. En kısa sürede iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde hakkımı arayacağım. Bilginize.

Kutay 87 Okunma

Cevaplar

  • Kutay24 Mart 2016

    Garanti Bankası müşteriye doymuş. Kesinlikle tercih etmeyin. Müşteri memnuniyeti diye bir kavram umurlarında değil. Paramı iade etmezlerse kartımı ve tüm hesaplarımı kapatacağımı söyledim ama hiç ilgilenmediler bile. 82 TL için müşteri kaybediyorlar yazık. Haram zehir zıkkım olsun. Bin yerinizden çıksın inşallah. Yazıklar olsun! !

  • Kutay21 Mart 2016

    Bugün Garanti Bankası'ndan mail geldi. Bonus Flexi kartta yıllık üyelik bedeli yokmuşta, benim kartımda varmış. Şimdiye kadar neden söylemediniz? Borç tarafıma yansıtılınca ve ben şikayet edincemi söylenir bu! Ayrıca bugün ne arayan var ne soran. Herzamanki aç gözlülüğüyle yine üstüne yatmaya çalışıyor konunun! Ben o 82 TL'yi ödersem bankanızla ilgili tüm kartlarımı ve hesaplarımı kapatır, ilişiğimi keserim ayrıca hukuki tüm haklarımı ararım söyliyim! Zaten taksit maksit yapmıyorum! Tek slip her alışverişim. Bıktım artık bu sorunla uğraşmaktan! Bankamatiğede aynı şeyi yapıyorlardı, 2 otomatik ödeme talimatıyla kurtuldum. Ben her karta ayrı ayrı talimat ya da taahhüt vermek zorunda mıyım!

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Kutay S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön