22 Ocak 2014 #2249086

Garanti Bankası Yıllık Kart Bedeli Kesti

Garanti Bankası'nın tarafımdan kesmiş olduğu yıllık kart aidatlarımın iadesi ile ilgili 1 sene önce Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum. Açılan dava sonucu kart bedeli alınması yasal olmadığı için tarafıma, önceki seneler de dahil olmak üzere iade yapıldı. Ancak bu sene Aralık ayı ekstremde 59 TL kart bedelinin tekrar kesildiğini gördüm.


Bunun üzerine çağrı merkezini arayarak mahkeme kararını tekrar belirttim ve iade istedim. Telefondaki bayan bana 20 TL bonus vereceklerini bunun dışında da başka birşey yapamayacaklarını söyledi. Ben bunu kabul etmiyorum. Hakkım olan kart aidatının önümüzdeki ay iade edilmesini, aksi takdirde tekrar Tüketici haklarına gideceğimi bildiririm.

Anil 98 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Anıl T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön