12 Mayıs 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatının İadesini Talep Ediyorum!

Garanti Bankası'nın uzun yıllardır müşterisiyim. Kart borcumu düzenli olarak ödemekteyim. Bu aya kadar yıllık kart aidatı otomatik olarak iade ediliyordu veya banka tarafından farklı seçenekler sunularak bu alınan aidat bedeli bonus olarak geri yükleniyordu. Mayıs ayı hesap ekstremde yıllık kart aidatı altında 69 TL borç yansıtıldığını gördüm.

Kanun ve yasal çerçevede alınması yasal olmayan ve emsal kararlara göre iadesi geçmişte yansıtılmış aidatlarda dahil mecbur bırakılan bu borcun, bir sonraki ay hesap ekstresine alacak olarak yansıtılmasını rica ederim. İade işleminin yapılmaması durumunda yasal haklarımızın da kendi tarafımızda saklı olduğunun bilinmesini isterim.

Fusun 120 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Füsün K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön