29 Ocak 2014 #2264772

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatını Ödemek Zorunda Bırakıldım!

Yıllık kart ücreti yüzünden bugün Garanti Bankası kartımı iptal ettirdim ve bu ücret yüzünden bankanızla çalışmama kararı aldım. En kısa zamanda banka hesabımı da kapatacağım. Bu ay ödemek zorunda bırakıldığım 69 tl için de tüketici hakları ve gerekli yerlere şikayette bulunacağım.

Murat 160 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Şubat 2014

    Normalde reklam ve kampanya için sürekli arayıp rahatsız eden banka sıkıntımı gidermek için arama zahmetinde bulunmadı. Standart bir mail ile konuyu kapattı sanırım. Yakın zamanda gerekli resmi yerlere başvurumu yapıp şikayetlerimi bildireceğim ve her fırsatta bankanızın kötü reklamını yapacağım.

  • Murat01 Şubat 2014

    01.02.2014 tarihinde bana mail yoluyla dönüş yapıldı. Bana göre önceden hazırlanmış standart bir mail. Çözüme yönelik hiç bir tarafı yok. Mail i burada yayınlayıp yer kaplamasını istemediğimden yayınlamıyorum. Bu banka ile 2005 yılından beri ticari ve kişisel olarak çalışmaktaydım. Son bir kaç yıldır Yıllık kredi kartı ücreti ile ilgili sıkıntı yaşanmaktaydı. Müşteri hizmetlerini aradığımda paranın iadesi yapılmaktaydı. Bu sene farklı bir politika uyguluyorlar. 69 Tl yi ödeyin biz size 40 Tl bonus verelim gibi. Gördüğüm kadarı ile herkese farklı rakkamlar veriyorlar. Yani çifte standart uyguluyorlar ve insanlara sanki iyilik yapıyormuş gibi bir izlenim oluşturuyorlar. Siz bize 69 Tl verin biz size 40 Tl bonus verelim ve size iyilik yapalım diyorlar bir nebze. Uzatmaya gerek yok. Kredi kartımı iptal ettirmiştim zaten kısa zaman içinde hesabımı da kapatacağım ve bankanızla olan diyaloğumu bitireceğim. Eşimin kartını da iptal ettirmeyi düşünüyorum. Gerekli yerlere başvurup şikayet edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Murat Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön