05 Mart 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Ve Müşteri Temsilcisi!

**** 6094 3438 **** no.lu kredi kartıma 75 TL kart ücreti gelmişti, bende pek kullanmadığımdan aradım müşteri hizmetlerini bunu ödemek zorunda olmadığını belirttim. Yeni kanuna göre ödemek zorunda değilim çünkü kullanmıyorum bu kartımı ve arkadaşlarım filan hepsinin bu kredi kartı ücretini iptal ettiler. Bunu da söyledim ve bir dakika bekleyin bakayım dedi sizde bu iptal işi olmuyor bunu ödemek zorundasınız dedi. Bende ödemek istemediğimi o zaman kartınızı kapatmak zorundayız denildi. Kapatın dedim onaylıyor musunuz denildi evet dedim 1 hafta içinde kartınız kapatılacak denildi. Bugün beni aradı ve 75 TL borcunuz 85 TL olmuş faiz binmiş denildi. Bu nasıl bir şey bu iptalini istiyorum.

Sibelcan 216 Okunma

Cevaplar

  • Sibelcan05 Mart 2015

    Arayan müşteri hizmetleri hala bu kart yıllık kullanım ücretini ödemi diyor sayın yetkililer kullanmadım kartineyini Odile en kısa zamanlaması yollara başvuracak kullanmadım kartı neyin ücret ödeyeceği.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Sibelcan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön