12 Kasım 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesiyor

Yıllardır düzenli ödeme yaptığım halde, şeffaf bonus kredi kartıma uygulanan yıllık aidat adı altında alınan 69. 00 lirayı müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmelerde olumlu bir yanıt alamadım. Bana yapılan teklifte kapatmadığım taktirde 40 lira bonus verileceği söylenildi.


Ben de bu yıllık aidatın yasal olmadığını söyledim ama kabul edilmedi. Garanti Bankası,69 lira aidatım iade olmaz ise kapatılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Mehmet 388 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Kasım 2014

    şikayetimin hiç bir fayadası olmadı kartımı iptal ettim.çünkü müşteri temsilcisi ile aynı görüşmem oldu aksi bir şey olmadı ve fayda almadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön