06 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesiyor!

Banka kartı aldığım ilk günden beri yalnızca Bonus Card kullanıyorum. Yıllarda ek kart kullandım. Sonra da kendi kartımı aldım. Hesapladığımda 15 yıldır Bonus Card kullanıcısıyım. Ödemelerimi de hiç aksatmam.

Yalnız 70 TL yıllık kart ücreti ne oluyor? Yıllardır bu kartı kullanan müşteriden bu para alınmamalı. Zaten kartınızı ve bankanızı kullanıyoruz. Neyin karşılığı bu para? Bugün aradım ve kartımı kapattım. Telefondaki bayan (D*** Hanım) son derece kabaydı. Artık Bonus Card kullanmıyorum ve Garanti Bankası'yla tüm ilişkimi kesiyorum. Müşterilerine bu muameleyi layık gören bir bankanın kredi kartını kullanmayacağım.

Gözde 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Gözde A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön