23 Ocak 2014 #2252329

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesiyor!

Garanti Bankası'nın tarafımdan kesmiş olduğu yıllık kart aidatlarımın iadesi ile ilgili 1 sene önce kartı iptal ettirdim beni müşteri hizmetlerinden aradılar hesabı aktif tutarsanız kart aidatı almayacaklarını ve 2013 yılı için aldıkları yıllık aidat ücretini tekrar iade edeceklerini ve bir daha yıllık kart aidatı almayacaklarını söylediler.


2013 yılı için kestikleri kart aidatını iade ettiler fakat bu yıl 2014 yılı için tekrar bu sene ocak ayı ekstrem de 69 TL yıllık kart bedelinin tekrar kesildiğini gördüm.

Serdal 89 Okunma

Cevaplar

  • Serdal28 Ocak 2014

    hiç bir işe yaramadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Serdal T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön