26 Kasım 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Bu zamana kadar etrafımda hiç kimseden kredi kartı aidatı alınmadı. Bütün okul çalışanları olarak Garanti Bankası'nın kartlarını kullanmaktayız. Tüm basın yayın organlarında bunun kaldırıldığı bildirilmesine rağmen hatta bu kart aidatı alınmamasına dair yasa çıktığı halde son ekstreme kart aidatı yansımıştır. Bu alınan kart aidatının tarafıma iade edilmesini aksi takdirde yasal haklarımı arayacağımı ve bütün çalışanlarımla Garanti Bankası'yla çalışmayı bitireceğimizi bildiririm.

Aslı 217 Okunma

Cevaplar

  • Aslı27 Kasım 2014

    telefonla arayıp 50 tl bonus teklif ederek vazgeçirmeye çalışan tek banka sizsiniz.Hiç bir banka kart aidatı kesmezken bir tek bunu yapan siz varsınız.Bu kart aidatının iadesi yapılana kadar her yere başvuracağımı bildiririm.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Aslı B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön