22 Şubat 2013 #1648170

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Yaklaşık üç yıldır bonus kart kullanıyorum, ödemelerimi hiç aksatmadım ve aktif olarak kartımı kullanan birisiyim ancak garanti bankası yıllık kart ücreti ödememe isteğimi cevapsız bırakıyor. Garanti bankası müşterisine sırtını dönüyor ve onları yarı yolda bırakıyor, artık gerisini sizin takdirinize bırakıyorum.

Bekir 46 Okunma

Cevaplar

  • Bekir22 Şubat 2013

    Garanti bankasında yıllık kart aidatımı iade etmesini istediğimde "Yıllık kart aidatı hakkımdır söke söke alırım." diye cevap yazıyor. Üstelik -ironiye bakın- bu cevabı size "haklı müşteri hattı" diye yolluyor. Gelin de sükûnetinizi koruyun. Bakın, Garanti bankasına aidatın tarafıma ödenmesini istediğimi belirttiğimde bana önce kredi kartının tanımı yapıyor,ne işe yaradığını anlatarak devam edip komisyonsuz taksit güzelliği yaptığını söyleyip, laf kalabalığı yapmaktan geri durmuyor ve lafı bu "aidatı alıcam arkadaş"a getiriyor. Eee ne diyelim bonus süper ötesi bir kartmış (!) ve bize baya güzelliği varmış...helal olsun size,Allah razı olsun ,teşekkürler mi diyelim.. DEMİYELİM.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön