25 Ocak 2014 #2256418

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Hepimizin bildiği üzere yasal yollara başvurduğumuz zaman kart aidat ve ücretlerinin iptalini sağlayabiliyoruz. Kart ödeme güvencesi ve yıllık kart bedeli adı altında toplamda 67,99 TL kredi kartımdan kesilen ücretlerin toplamının tarafıma iadesini talep ediyorum.


Firma Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda her biri için farklı numara iletip onlarla iletişime geçmemi istiyor. Eğer farklı firmalar benim kredi kartımdan benden izinsiz işlem yapabiliyor ise bunun yasal sorumluluğunu kim üstlenecek?

Hasan 281 Okunma

Cevaplar

  • Hasan28 Ocak 2014

    firma tarafıma herhangi bir dönüş yapmamıştır. ücretide kredi kartıma iade yapmamıştır. şikayetim devam etmektedir.

  • Hasan25 Ocak 2014

    Firma tarafından herhangi bir şekilde benimle iletişime geçmediler..

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Hasan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön