24 Ocak 2014 #2254249

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

2004 yılından bu yana bonus plus kredi kartınızı her ay düzenli olarak kullanmaktayım! Çok eski bir müşteriniz olarak ve bankanızın beni rahatsız eden bir uygulaması dışında bankanızdan son derece memnunum ve bu rahatsızlığım sebebi yıllık kart aidatından kaynaklanmaktadır. Sizden geriye dönük yıllık kart aidatımın şartsız müşteri memnuniyeti adına iadesini istiyorum. Aksi halde eski bir müşteriniz olarak ay sonu itibariyle kredi kartınızın sonlandırıp artık sizinle çalışmayacağım.

Mücahit 92 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit27 Ocak 2014

    arkadaşlar yıllık üyelik bedeli adı altında alınan 79 tl tutara burada şikayetvar.com dan bulunduğum itiraza olumsuz bir cevap aldığım için garanti bankası sorunuma yardımcı olmamıştır! ve bugün itibariyle 2004 den buyana her ay düzenli olarak kullandığım bonus kredi kartımı bugün itibarıyla kullanıma kapattım. arkadaşlar sizlerde benim gibi yapınız müşterilerine değer vermeyen sömüren bir bankayla çalışmayınız.! ve ailemde garanti bankası kredi kartı hesabı olan aile bireylerime ve çevremdeki arkadaşlarıma garanti bankası ile ilişkilerini kesmelerini önereceğim. şikayetvar.coma teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Mücahit B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön