20 Ocak 2014 #2244311

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

19/ Ocak/ 2014 günü Bonus kart ekstremi kontrol ettiğimde 69 tl yıllık kart aidatı yansıtıldığını gördüm. On yıldan fazla bir süredir bonus kart kullanıyorum. Bundan önceki yıllarda aidat bedeli karşılığında harcama sözü vererek karşılığını bonus olarak alıyordum.


Son iki yıldır da düzenli olarak her ay en az 500 tl ya da yakın bir para harcadığımdan ,harcama sözü takibinin zor olduğunu dile getirdiğim için üyelik aidatım iade edildi. Bu yıl müşteri temsilcisiyle görüştüğümde aidat karşılığında 20 tl bonus yükleyebileceğini söyledi. Böyle bir uygulama istemediğimi, gerekirse kartı iptal edeceğimi kendisine belirttim.


Kartımı aktif olarak kullanıyorum. Kart aidatının iadesini talep ediyorum Garanti Bankası'ndan.

Özden 92 Okunma

Cevaplar

  • Özden'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    Şikayetimi dikkate alıp çözüm ürettiği için Garanti Bankası'na teşekkür ederim.

  • Özden26 Ocak 2014

    Garanti Bankası tarafından kısa süre içerisinde iletişime geçileceği söylenmesine karşın, bugüne kadar talebimle ilgili aranmadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Özden D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön