24 Ağustos 2013 #1973730

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Aldı!

Garanti Bankası'nın benden geçmiş yıllarda, Yıllık Kart Ücreti adı altında aldığı yasal olmayan kesintiler için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum ve kazandım. Bana yapılması gerekenden 59 TL eksik ödeme yapıldı.


Bu durumu belirttiğim mesajları defalarca kendilerine ilettim, dönüş yapılmadı. Ayrıca Hakem Heyeti bu iadelerin "yasal faizi ile birlikte yapılması gerektiğine" hükmetti. 59 TL'nin ve toplamdaki tüm ödemenin yıllar içindeki yasal faizinin hesaplanarak tarafıma acil yapılmasını rica ediyorum. Aksi takdirde durumu icra mahkemesine taşıyacağım.

Beyaz 69 Okunma

Cevaplar

 • Beyaz10 Eylül 2013

  Cevap yok Garanti Bankası paramı vermiyor...

 • Beyaz28 Ağustos 2013

  Garanti Bankası benim ve tanıdıklarım için bitmiştir. Herkes bana yaptıklarını bilmek zorunda.

 • Beyaz28 Ağustos 2013

  Müşteri hizmetlerini artık aradığımda bana şubemize uğrayınız diyorlar. Telefon üzerinden hiç bir şekilde yardımda bulunulmuyor. Hakkımızı aradığımızda müşterinize nasıl davrandığınızı göstermiş oldunuz Garanti Bankası ne kadar büyük banka olsada amatör ve müşteri memnuniyetini kesinlikle düşünmeyen yöneticilerin elinde olduğu apaçık ortada.

 • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Müşterimiz Sn. Beyaz Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön