09 Ekim 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Aldı

Kredi kartımdan yıllık kart aidatı adı altında 69, 00 TL kesinti yapıldı ve müşteri hizmetlerini aradığımda bu tutarın 40, 00 TL'lik kısmının kampanya dahilinde Bonus olarak iade edileceği söylendi ve kanunen böyle bir hakkımızın olmadığını sadece Garanti Bankası'nın kampanya dahilinde verilebildiğini belirttiler.


Böyle bir işlemin tüketici haklarında yeri yoktur. Benim paramı benim onayım olmadan tahsil edip ve bunun üzerinden pazarlık yapılamaz. Ailemin 10 yılı aşkın bir zamandır kullandığı Garanti Bankası Bonus kart aidatlarını ve ek kart aidatlarını tüketici hakkına talepte bulunup iadesini isteyeceğim.

Murat 227 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Ekim 2014

    Evet Garanti bankası tekrar benimle irtibata geçti. 40 TL lik tekliflerini 50 TL olarak yaptılar. Paranın tamamını istedim iade etmiyorsanız kartımın kapatılmasını talep ettim. 69 TL tahsil edildi ve kredi kartım kapatıldı. Paramı alamadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz Murat Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön