27 Ocak 2014 #2257307

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Aldı

Yeni gelen Miles&S. ve Amex kredi kartlarım için yıllık aidat nedeniyle iptal başvurusu yaptığımda iptal ettirmezseniz telafi olarak şu kadar mil yükleyelim dendi. Bende bunu Miles&S için kabul ettim, Amex'in kapatılmasını istedim ücretini ödememek için. Ancak ücret iade edilmeyince bankayı aradım ücreti iade edemeyiz dediler kart kullanıldığı için, isterseniz aktif edelim dediler, aktif ettirdim kartı tekrar ve hediye milin yüklenmesini talep ettim, bu seferde biz bu milleri yükleyemeyiz çünkü kartı kapatmış oldunuz dediler. Sistem mil yüklenmesine izin vermiyormuş. Ben kart aidatı ödememek için kapatma talebinde bulundum, parasını ödediğim kartı niye kullanmayayım.

Fatih 60 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Şubat 2014

    Söylenen, ben yanlış anlamışım, mil yüklemesi sadece bir kart içinmiş. Zamanı geldiğinde kartları iptal etmek fazr oldu artık.

  • Fatih27 Ocak 2014

    Talebim millerin yüklenmesi, gerekiyorsa kart için tekrar kapama talebi oluşturun, illede prosedur diyosanız

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Fatih B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön