11 Şubat 2014 #2287617

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidat Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası 5549 **** **** 2034 no'lu kart müşterisiyim. Bu ay kartıma 69 tl'lik kart yıllık aidat ücreti tahakkuk ettirilmiştir. Bu ay ki ekstremde yazan bu tutara itiraz ediyorum. Bankalar bu tutarların bizlere sunulan hizmet bedelleri olduğunu söylüyor bizler zaten satın aldığımız veya kartlarımızdan kullandığımız paralar için bankalara ziyadesiyle para ödüyoruz.


Bu ay çektiğim 500 lira avans için zaten ekstreme 48 lira nakit avans ücreti yansıtılmış. Banka her halükarda zaten kendi hakkını sonuna kadar alıyor. Konu hakkında gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Aksi takdirde yasal yollardan bu paranın iadesini talep edecek ve kartımı borcunu ödeyerek kullanıma kapattıracağım.

Elvan 85 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Elvan A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön