12 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Faiz Komisyon Ücreti!

Garanti Bankası'na ait para card hesabımdan yaklaşık 54.00 TL yıllık faiz ve komisyon bu gün itibarı ile kesinti olmuştur. Kredi ödemelerimi bu hesap üzerinden yapıyor ve aktif olarak bu hesabı kullanıyorum. Bu yasa dışı kesintinin tarafıma iadesini rica ediyorum. Yılda bir maaş neredeyse Garanti Bankası'na faiz ve komisyon ödüyoruz. Her gün yetkili ağızlardan bu ücretler alınamaz dense de bankalar ısrarla bizi mağdur etmeye devam ediyor.

Osman 125 Okunma

Cevaplar

  • Osman21 Mayıs 2015

    Banka ve hukuk terimleriyle dolu bir mail atıldı. 2 otomatik ödeme talimatı verince ödeme alınmıyor muş? Tüm faturalarım zaten bankanıza ait kredi kartımda otomatik ödeme de ne yapayım komşuların faturalarını mı vereyim? İşi yokuşa sürmek için bahaneler geçen yıl iade edildi de bu yıl ne değişti?

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Osman S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön