09 Nisan 2013

Garanti Bankası Yıllık Aidatın İadesini İstiyorum!

Basın yada etrafımdaki insanlardan duyduğum kadarıyla, artık bankalar yıllık kart aidatı almayacaklardı.Ancak son ekstrem de 79 tl kesinti yapıldığını gördüm.

Müzeyyen 26 Okunma

Cevaplar

  • Müzeyyen22 Nisan 2013

    22.Nisan.2013 tarihinde NTV de yayınlanan programda, kredi kartları üyelik aidatının, danıştayca durduruldugunu Tükedici Hakları Dernegi Başkan Yrd. açıkladı, Tarafımdan kesilen yıllık aidat 79 tl. ve sigorta bedellerinin de iadesini istiyorum.

  • Müzeyyen20 Nisan 2013

    3 YIL ÖNCE BANKADAN ARADIKLARINI SÖYLEYEREK,(BİR SÜRÜ LAF KALABALIGIYLA),KREDİ KARTIMDAN DOLAYI SİGORTA YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER.İSTEMEDİGİM TAKDİRDE SONLANDIRACAKLARINI SÖYLEDİLER. BU SİGORTA KESİNTİSİNİN İADESİNİ İSTEDİM, İADE EDİLMEDİGİ GİBİ HALA HER AY 4.90 TL SİGORTA BEDELİ KESİLMEKTE. LÜTFEN LÜTFEN BUNU DURDURUN, KİME ŞİKAYET EDECEM, HERKES BİR YERE HAVALE EDİYOR. MAGDURUM BUNU GİDERİN. NEYİ SİGORTA EDİYORSUNUZ. ARTIK BIKTIM. GEREKİRSE KARTI İPTAL ETTİECEGİM.BANKANIZLA ASLA İŞLEM YAPMAYACAGIM.BİLGİLERİNİZE SUNULUR.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön