25 Temmuz 2016

Garanti Bankası Yıllık Aidat Ücreti

Yaklaşık 10 yıllık Garanti Bankası'nın sabit müşterisi olamam rağmen 2014 yılında yıllık aidat ücreti aldıkları için kartı kullanmayıp, tüketici hakem heyetine başvuru yaptım.
Olumlu karar alıca paranın kredi kartına yatırılacağını bildirdiler. Kredi kartının içinde iade olunan ücretini görünce alışveriş yapıp kullandım. Ancak bu işlemden sonraki ekstrede yine 2 yıl hiç kullanmamama rağmen tekrar yıllık aidat ücreti adı altında haksız ve ticari ahlaka yakışmayan şekilde tarafıma borç çıkarılmıştır. Bu durum basiretli bir tacir de olması gereken vasıfların olmadığını ve tamamen kötü niyetli bir uygulama olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.
Bu nedenle tarafıma çıkarılan bu kesintinin ivedilikle iptalini talep ediyorum.

Eren 207 Okunma

Cevaplar

  • Eren26 Temmuz 2016

    Talebim yerine getirildi. Gerek bankaya gerekse Sikayetvar.com. ' teşekkür ederim

  • Eren'in Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2016

    Göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön