01 Şubat 2014 #2270558

Garanti Bankası Yıllık Aidat Kesiyor

Yıllık kart aidatı adı altında 31 ocak 2014 tarihinde yansıtılan 69 tl nin iadesini istiyorum. Hem ürünlerinizi kullanıp size kar ettirmem yetmiyormuş gibi tam anlamıyla saçmalık olan kart ücretiyle kar etmeye kalkıyorsunuz. Sadece kredi kartı satmak için söylediğiniz 'aidat kesinlikle alınmayacak' yalanınızında bu şekilde gün yüzüne çıktığını görün. Bu konuyla ilgili en kısa zamanda dönüşünüzü bekliyorum. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Cihan 49 Okunma

Cevaplar

  • Cihan04 Şubat 2014

    3 günlük sürenin geçmesine rağmen tarafıma hiçbir dönüş sağlanmamıştır.Bankalar için ne kadar değerimiz olduğunu açıklayan bi durum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Cihan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön