06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Yıllık Aidat!

Uzun süredir kullanmakta olduğum kredi kartı için 75 TL yıllık aidat bedeli kesildiğini ekstrem de gördüm. Bunun yasal olmadığını ve bu miktarlarda kesinti yapılacak kadar kartımın bana fayda sağladığını düşünmüyorum. Bu ücretin herhangi bir kampanya yapılmadan (1 yıl kullanma şartı, vs.) tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde kullanıma kapattığım kartımı 7 günlük süre içerisinde açtırmayıp tamamen iptal edeceğim. Bu durumun kötü bir referans olarak çevremde etki etmemesi adına desteklerinizi rica ederim.

Serhan 125 Okunma

Cevaplar

  • Serhan10 Temmuz 2015

    Dönüşünüz için teşekkür ederim. İlettiğiniz mail beni tatmin etmedi. Müşteriye her zaman önce sorun çıkarıp sonrasında bu şekilde akışımız var, yapacak bir şey yok tavrınız hoş olmadı. Keza her sene iade teklifiniz müşteriye göre değişmekte. Dolayısıyla bugünden itibaren ve bundan sonraki süreçte şirketinizle çalışmayı düşünmüyorum. Kartımı ve hesabımı kapatıyorum. Saygılar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Serhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön