09 Ocak 2014

Garanti Bankası Yıllık Abonelik Ücreti!

Garanti Bankası maaş müşterisiyim ve bir kredi kartı için kurumumuz ile yapılan sözleşme gereği bedel alınmayacağı sözleşmenin maddeleri arasında bulunmaktadır. Şimdi nasıl usulsüzce bu ücreti kesersiniz? Öncelikle bunu bir anlatın. Devam ediyorum. Alo Garanti'yi arayıp benim kredi kartıma yılık abonelik ücreti kesilmeyeceğini anlattığım halde yetkili arkadaşın dalga geçer önce kesilecek sonrasında ise 20 tl bonus verelim demesinin mantığı nedir?


Şube ye gidip genel müdürlüğe sözleşme maddesinin altını çizerek attım maile 3 aydır herhangi bi cevap verilmeyişini nedeni nedir? Başka bankalardan 2 adet kredi kartım var ve onalar bi ücret kesmiyor. Siz neye güvenerek hala bu haksızlığa devam ediyorsunuz.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet13 Ocak 2014

    klasik cevapları yazıp gönderiyorlar. ilgilenme falan yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet Ömür Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön