11 Şubat
Yorum Yap
#11569565

Garanti Bankası Yıllar Sonra Hesabıma Bloke Koydu!

Bursa Demirtaş organize sanayi Garanti şubesine ait yıllar önceden takipte olup tamamen ödediğim kredi kartı borcunu bugün yıllar sonra geçmesine rağmen anlamsızca ve nedensizce hesabıma bloke koyan Bursa organize sanayi Garanti şubesinden bıktım. Garanti Bankası'na ait kredi kartım yok, ek hesabım yok, yıllar öncesine ait kredi kartı borcumun tamamını ödememe ve ibranameyi göndermeme rağmen yıllar sonra 141 lira blokeyi neden koyuyorsunuz?


Bursa organize sanayi Garanti şubesi cevap verse telefona soracağım ama maalesef onu da yapmıyor. Z** B***'da hesabım var ve çok memnunum ama Garanti Bankası maaş hesabı olduğu için şimdilik kapatamıyorum.

Murat Murat 1.078 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garanti.com.tr iletişim formu, Facebook / Garanti ve Twitter / GaratiyeSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler