11 Ocak 2016

Garanti Bankası Yılda 2 Kez Kesilen Hesap İşletim Ücreti

Daha önce Garanti Bankası'nın maaşlı müşteri idim. Vadeli de param vardı. Ve halen garanti emekliliğe üyeyim yani garanti bankasını bu kadar kullanıyor iken benden yılda 130 TL kesilen hesap kesim ücretine anlam veremiyorum, yılda 2 kez kesilen sadece sizin müşteriniz olduğum sizi tercih ettiğim için bu parayı kesiyorsanız, ben sizinle bütün bağlarımı koparmak ve sizi herkese kötü lanse edecek olmanın mutluluğunu yaşıyor olacağım. Para kolay kazılmıyor haksız yere kesilen hesap kesim ücretimin tarafıma ödenmesini istiyorum. Yıllık 130 TL kesilen para garanti bankasının bana müşteri memnuniyetinin olmadığını, tamamen rant amacı güden bankalardan farksız olmadığını gösterdi.

Nevin 34 Okunma

Cevaplar

  • Nevin04 Şubat 2016

    Geçen günler içerisinde haberlerde ve gazetelerde hesap kesim ücretlerinin geri ödeneceği doğrultusunda haberler okudum bu konu ile ilgili doğruluk payı var mıdır? Yetkili bir ağızdan dönüş bekliyorum böyle bir durum var ise ne yapmamız gerekiyor. ?

  • Nevin11 Ocak 2016

    Bende adminim Şikayetvar.com da firmam var bende bu işi yapıyorum... Üşenmedim benim sıkıntımı yaşayan bütün müşterilerinizin maillerini okudum sizin bulduğunuz çözüm ya da kurduğunuz cevaplar... .Sadece şablon, otomatik cevaplar hiçbir samimiyet ve müşteri memnuniyeti içermeyen cümleler sadece baştan savma politikası yapıyorsunuz. Emin olun bir çok müşteri kaybediyorsunuz ve kaybedeceksiniz. Nevin Müşteri İlişkileri Uzmanı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Nevin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön