15 Nisan 2013

Garanti Bankası Yetersiz Kişilerin İşlemi Halledememesi!

11 Nisan da Garanti Bankasından ortak hesap açtırıp iki farklı işime kart istedik kartlar tek bir işime
geldi. Gelen kartlardan biri kapalı geldi yenisini işte yolluyoruz abi dediler yenisi yola çıkmadan parasını kestiler hesaptan 3 kart 30 tl kart ücreti ben faizsiz maizsiz hergün hesaba 2000 lira para yatırıyorum. Bir şey beklemiyorum 12 fatura sisteminize tanımlı hepsini sizin üzerinizden ödüyorum ama her yerden vuruyor bankanız.


Hallederiz abilerle olmuyor işlemler hiçbir isteğimize karşılık alamamakla beraber normal işleyişde bile hata çıkıyor 30 tl hesabıma tekrar yüklenmezse bütün paramı ve faturalarımı kartlarımı ve firmamı bankanızdan çekeceğim.

Ferhat 53 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat29 Temmuz 2013

    bütün banka hesaplarım ve şirket bilgilerim bankanız aracılıgı ile ilerlemekte ancak otomatik ödeme talimatı verdiğim halde 49 tl hesap işletim ücreti alındı benim hesabıma neyi işlettilerde ne karı olduda benden bu tutarı kestiler ?

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön