18 Şubat 2013

Garanti Bankası Yatırım Hesabım Açılmadı!

Garanti Bankası'ndan yaklaşık 2 yada 3 hafta önce Bursa Organize Sanayi Bölgesindeki şubeden yatırım hesabı için başvuruda bulundum. Hesabım Kocaeli/İzmit şubesinden açılmış olduğu için formu doldurup İzmit'e göndereceğiz dediler peki dedim. Formu doldurdum kontrol ettiler. 2-3 gün sonra formda eksik yer varmış dediler gittim tekrar doldurdum. Yine 2-3 gün sonra imza eksik dediler yine gittim. 2-3 gün sonra bu seferde kimlik bilgileriniz eski yeni kimliğinizi taratmam lazım dediler ona da tamam dedim gittim tarattırdık. 1 Hafta geçti hala konu hakkında birşey yapılmıyor. Ne hesabım açılmış nede bana ulaşan var. Para, kredi istemiyorum. Bir hesap açmak bu kadar zor mu.

Tahsin 63 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin25 Şubat 2013

    Sayın Garanti Bankası bu konu hakkında hala çözüm üretmeyecekmisiniz ? Tam 1 ay geçti hala birşey olduğu yok herhalde ilgilenilmeyecek.

  • Tahsin21 Şubat 2013

    E-mail ile bildirim yapıldı. İzmit şubesi dün aradı bir kaç konuşmadan sonra izmit şubesi hesabı biz açamayız organize şubesi açacak diyor organize şubeside izmit açacak şubeniz orası diyor. Kredi istemiyorum para istemiyorum. Yatırım hesabı açmak istiyorum bu şekilde olacağını bilseydim başka bankayı tercih ederdim. Yıllardır garanti ile çalışıyorum ama ilk defa beni üzdü. Organize sanayi şubesine bildireceğim hemen sizi ararlar dendi İzmit şubesi tarafından fakat hala bir ses yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön