16 Ekim 2014 #2751354

Garanti Bankası Yatırılan Ücret Hesabıma Geçmedi

Maaşımızı Garanti Bankası'ndan almaktayım. Ek ders ücretleri ve kırtasiye ücretlerimiz yattı ama Garanti Bankası hesabımıza geçmiyor. Şırnak İdil de öğretmenlik yapıyoruz. Garanti Bankası burada bizi mağdur etti. Hesabımıza para yatırmıyorlar.


Bayram öncesinde yatması gereken ücretlerimiz Cizre Şubesinde takıldı kaldı. Bizde burada zor şartlarda öğretmenlik yapıyoruz. Cizre Şubesi kapalı, arıyoruz ulaşamıyoruz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtik ama dönen yok. Cebimizde para kalmadı. Milli eğitim yatırdık diyor, garanti ile görüşün diyor. Lütfen mağduriyetimizi giderip hesabımıza geçin ek ders ücreti ve kırtasiye ücretini.

Emine 393 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimiz Emine D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön