01 Kasım 2016

Garanti Bankası Yasal Takip Aktarım Servisine Aktarılan Borç!

"Bankamıza ait *** no'lu avans hesap borcunuz ile ilgili dosyanız Yasal Takip Aktarım servisine iletildi."
-------maili geldi. Belirttikleri numara (0212 460 61 07) güvenilir gelmediği için aramadım. Müşteri hizmetlerini aradım ki biliyorsunuz telesekreterden kimseye ulaşılamıyor, ulaşılmaması için de her şeyi yapmışlar! Bugün iki tane daha mail üst üste gelince artık aradım bu numarayı. Ödenmesini istediler. Bir şey değil 65 lira. 1 yıldan önceki bir işlem olduğu için numaradaki kişi göremedi ne işlemi olduğunu ve şubede halledebileceğimi söyledi. Şubeye gittim. 2015 yılından kalma bir otomatik ödeme talimatı borcu olduğunu gördüm. 50 TL'lik avans hesabından çekilmiş ve günümüze faizle 65 TL borç olmuş. Ödedim ve hayatımdan 50 dakikamı daha aldı.

Şikayetim; neden mailde ilgili bilgiler yer almıyor (şu kadar borç vs.). Neden iki yıl kadar bekleniliyor, haber verilmiyor?

Onur 148 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön